Трайно наличие на свободни места

Със свое Решение от 31.10.2016 на основание т. 36 и т. 37 от Заповед №РД19-113/27.04.2016 на Ректора на Софийски университет „Св. Климент Охридски“, Комисия по настаняване в студентските общежития обявява трайно наличие на свободни места в общежитията, стопанисвани от Поделение „Социално-битово обслужване“.

При условията на трайно наличие на свободни места извън ограничителните условия на чл. 14, ал. 1 от Правилника за ползване на студентските общежития на СУ и съгласно чл. 15, ал. 3 от НПСО, Комисия по настаняване разрешава настаняването на студенти с настанителен период до 20.07.2016, при следните условия:

⇒ студентите да са в редовна форма на обучение;

При настаняване студентите задължително предоставят следните документи:

⇒ заверена студентска книжка; прекъсналите студенти предоставят уверение, което да удостоверява, че са прекъснали обучението, в същото следва да бъде записано от коя година и в кой курс е прекъснато обучението;

⇒ акт за раждане (копие или оригинал, ако не сте били на общежитие на СУ до момента);

⇒ служебна бележка от психиатър/психодиспансер, че не страдате от психично заболяване;

⇒ лична карта;

⇒ 2 броя снимки във формат за документи;

⇒ обходен лист (ако в предходната учебна година сте използвали общежитие, без значение на кой университет);

⇒ разменно писмо за студентите от други столични ВУ*

*при недостиг на квоти или преустановяване на условията на трайно наличие на свободни места, Комисия по настаняване си запазва правото да откаже настаняване

Пълният текст на решението и процедурата по настаняване можете да прочетете тук.

В сила от 02.11.2016г.