Настаняване на новоприети студенти, които имат уводен курс през м. септември 2020

‼️‼️‼️ ВНИМАНИЕ ‼️‼️‼️

НАСТОЯЩЕТО СЪОБЩЕНИЕ СЕ ОТНАСЯ САМО И ЕДИНСТВЕНO ЗА НОВОПРИЕТИ СТУДЕНТИ ОТ ФАКУЛТЕТ ПО КЛАСИЧЕСКИ И НОВИ ФИЛОЛОГИИ И СТОПАНСКИ ФАКУЛТЕТ!

👉Колегите, на които им предстои уводен курс през първата половина на месец септември могат да заповядат на място в офиса ни в блок 42Б, за да бъдат временно настанени до излизане на класация на 12.09.2020 г. Ще могат да се настняват 2-3 дни преди началото на уводния курс.

✅ Преди да дойдете при нас е задължително да подадете документи в системата: psbo.uni-sofia.bg (ще бъде достъпна от 17.08 до 01.09.2020 г.)

✅ЗАДЪЛЖИТЕЛНО НОСЕТЕ С ВАС ЗАВЕРЕНА ОТ УЧЕБЕН ОТДЕЛ СТУДЕНТСКА КНИЖКА ИЛИ УВЕРЕНИЕ!