Информация за кандидат-магистри в СУ, които желаят да използват общежитията през 2020/2021

ВАЖНО СЪОБЩЕНИЕ ДО ВСИЧКИ 4-ТИ КУРС, КОИТО ЩЕ СА КАНДИДАТ-МАГИСТРИ В СОФИЙСКИ УНИВЕРСИТЕТ:

Уважаеми колеги кандидат-магистри,
При подаване на заявление за настаняване през 2020/2021 академична година в полето за прикачване на документи, трябва да прикачитете ДОКУМЕНТ, УДОСТОВЕРЯВАЩ, ЧЕ СТЕ ПЛАТИЛИ ТАКСАТА ЗА УЧАСТИЕ В КЛАСИРАНЕ ЗА СЪОТВЕТНАТА МАГИСТЪРСКА ПРОГРАМА – квитанция за платена такса, скрийншот, ако плащането е онлайн или уверение от отдел „Студенти“, че сте платили. Нужно е само един документ, доказващ това. Документът се прикачва в полето „Друг документ“. Само тогава заявлението ви ще бъде разгледано и ще бъдете удължени до 20.10.2020. До 20 октомври на място в офиса на Комисия по настнаяване трябва да представите уверение ИЛИ студентска книжка със записан ЗИМЕН семестър за 2020/2021 и настанителният ви период ще бъде удължен до 20.07.2021 г.