Изпращане на документи по пощата

Когато изпращате документите си (които се прилагат към заявлението и за които сте отбелязали, че ще изпратите на хартиен носител), имайте предвид, че крайната дата на която трябва да пристигнат е 12 септември, в рамките на работния ден (17:00 часа), ако документите не пристигнат до тогава, обработката на заявленията Ви няма да бъде възможна.

Уведомяваме Ви също, че от 15 септември (понеделник) до 18 септември (четвъртък) вкл., Комисия по настаняване няма да работи с приемно време за студенти, поради изготвянето на класацията за общежитията.

Комисия по настаняване ще работи с приемно време за студенти на 19 септември (петък) 2014г.

Напомняме, че крайният срок за подаване на заявления-декларации за участие в класацията изтича на 10 септември – за новоприетите студенти в първи курс (ОКС бакалавър) и на 12 септември за студентите от горните курсове.