Важно съобщение за всички с неизплатени наеми

Тези от Вас, които имат неизплатени наеми, вкл. летни наеми до месец август 2014 и желаят да участват в класацията за общежития за учебната 2014/2015 година, трябва да направят следните неща, за да получат право да участват в класацията:

⇒ Да подадете електронно заявление-декларация, за участие в класацията (срок до 12 септември 2014г.);

⇒ Да подадете молба на хартиен носител по образец до Комисия по настаняване, за допускане до участие в класацията с неизплатени задължения (срок до 15 септември 2014г.); Молбата се подава в стая 123 на Поделение „Социално-битово обслужване”;

⇒ Да заплатите задълженията си на касите на Поделение „Социално-битово обслужване“ (срок до 15 септември);

Ако бъдете класирани на класацията ще трябва да изплатите задълженията си преди да Ви бъде издадена настанителна заповед.

Тези, които не желаят да участват в класацията или не са класирани, трябва да напуснат стаите си на 18 септември или при желание по-рано.