Първо класиране за академична 2021/2022 година

Класирането за общежитие през академичната 2021/2022 година е обявено.

Може да проверите вашият настанителен статус чрез сайта на ПСБО – psbo.uni-sofia.bg в страницата „Настанителен статус“ – там пише в кой блок и коя стая сте настанени. Съгласно заповедта на Ректора на Софийски университет трябва да се настаните или пренастаните при Управителя-домакин на блока.

Студентите, които са настанени в общежитие ще могат да заплащат настанителните си такси онлайн (с код на каса на Изипей или през ePay.bg) през сайта на Поделение „Социално-битово обслужване“ или на място на каси, които се намират в Студентски град, блок 42Б.

При изписване „Няма открити данни за студента“ или „Не е настанен“ означава, че не сте класирани и трябва да изчакате второ класиране.

Повече информация относно настаняването, Комисия по настаняване ще обяви по-късно. ✅