Пропуснали срока за подаване на заявления за настанени студенти в общежитията

‼️ Уважаеми колеги,‼️
Съгласно чл. 25, ал. 1, т. 1 и ал. 3, т. 2 от Правилника за ползване на студентските общежития на Софийски университет „Св. Климент Охридски“, колегите, в момента настанени в общежитията на Софийски университет, изпуснали срока за подаване на заявление за академичната 2020/2021 година, могат да останат в стаите си и да подадат документи за участие във второ класиране, като ще заплащат хотелска такса (нощувка) за всеки ден от датата на изтичане на настоящата заповед за настаняване на студента, до обявяване на второ класиране на 17.10.2020 г.

‼️Документи за участие във второ класиране ще се приемат от 08.10.2020 до 11.10.2020 г.

‼️Колегите, които няма да подават документи за участие във второ класиране трябва да напуснат общежитието в срок от 10 дни от изтичане на заповедта за настаняване.

‼️Семестриално завършилите студенти трябва да освободят стаите си в срок от 2 работни дни считано от 10.09.2020 г.

Повече информация можете да прочетете тук: https://students.uni-sofia.bg/kn/