Прекратяване на настаняването и разместването при условията на ТНСМ считано от 18.05.2015г.

Поради предстоящото начало на кампанията по подаване на заявления за престой през летните – неучебни месеци и предстоящото начало на подготовката на легловата база за настанителната кампания за новата 2015/2016 учебна година, Комисията по настаняване с протокол №10/25.04.2015г. прекратява настаняването и разместването при условията на трайно наличие на свободни места (ТНСМ) в общежитията стопанисвани от Поделение „СБО“ считано от 18.05.2015г.

След 18.05.2015г. ще бъдат извършвани само наказателни размествания на студенти при установени нарушения на разпоредбите на ППСОСУ, по искане на Управителите-домакини на блоковете и домовите съвети, с резолюция на Директора на ПСБО или на специалист „социални-дейности“.

След 18.05.2015г. желаещите да се настанят в общежитие стопанисвано от ПСБО следва да депозират писмена молба в Комисия по настаняване, като посочат наложителните причини поради, които искат да използват студентско общежитие.