Изплащане на дължими суми

Уведомяваме Ви, че вече е възможно да заплатите сметките си, за да бъдете допуснати до участие в класацията за новата академична 2017/2018 година.

Необходимо е в срок до 08.09.2017 (петък) включително да сте заплатили на касите на Поделение „Социално-битово обслужване“ (онлайн плащане  и проверяване на задължения не са възможни) следните сметки:

⇒ наеми до месец август вкл.;

⇒ държавната субсидия към наема до месец август вкл., в размер на 1,10 лева за всеки неучебен ден;

⇒ консумативи до месец ЮНИ вкл. (консумативите, които са излезли към датата на Вашето плащане*);

Студенти с неизплатени задължения няма да бъдат допускани до класация. Дължимите суми могат да бъдат заплатени във всеки делничен работен ден на касите на ПСБО. Работното време на касите е от 8:35 до 16:30 часа.

Молим Ви, не оставайте заплащането на сметките си за последния момент, за да не чакате на ненужно дълги опашки. Направете го сега!

*В случай че след като сте заплатили, излязат допълнителни консумативи, това няма да бъде проблем да участвате в класация. Не е нужно да плащате отново на каса.