Заповед за настаняване 2019/2020 от 23.07.2019 г.

🔔❗ Уважаеми студенти,
Публикуваме официалната заповед за протичане на настанителна кампания 2019/2020.
🔔 🔔 🔔Системата за приемане на документи ще бъде отворена от 19.08.2019 г. до 03.09.2019 за НОВОПРИЕТИ и до 06.09.2019 за студенти ГОРЕН КУРС. 🔔 🔔 🔔
Към заявлението си задължително трябва да прикачите паспортна снимка и сканиран акт за раждане, а бележката от психодиспансера се попълва онлайн.

🎊КЛАСИРАНЕТО ЩЕ БЪДЕ ПУБЛИКУВАНО НА 14.09.2019 (СЪБОТА) В САЙТА НА КН И ПСБО.🎊

❗Новоприетите студенти, които имат уводен курс през септември ще могат да се настанят по-рано, ще обявим отделни дати на Фейсбук страницата другия месец.
Настаняването и тази година става по факултети, като всеки факултет има по две дати – през септември и през октомври, на които може да си платите и да се настаните при Управителя-домакин на блока.
Важно е да отбележим:
❗❗❗ Студенти, които са на бригада, отсъстват от страната по причини, свързани с обучението или са на лечение в чужбина могат да използват ОТЛОЖЕНО настаняване, като прилагат необходимите документи.
❗❗❗ Студенти, които са сменили специалността в рамките на 2018/2019 учебна година имат право на общежитие.
❗❗❗ Прекъснали студенти, както и семестриално завършили се настаняват само при трайно налични свободни места (ТНСМ).
❗❗❗ Новоприети студенти, които са ПЛАТЕНО ОБУЧЕНИЕ се настаняват при трайно налични свободни места.
❗❗❗ Докторантите се настаняват по двама.

Ако имате въпроси, може да ни пишете във Фейсбук, да дойдете на място в офиса или да се свържете с нас по телефон в работно време!