Обявяване на трайно наличие на свободни места

❗️❗️❗️ВАЖНО! ВАЖНО! ВАЖНО!❗️❗️❗️
✅ Бихме искали да ви зарадваме с една изключително важна новина, плод на много усилия и добре протекла настанителна кампания.
🎁 Нашият подарък за вас е именно обявяването на трайно наличие на свободни места, съгласно Заповед РД19-343/23.07.2019 г. Обстоятелство, което не се беше случвало през последните две години.
🎉Настоящото решение влиза в сила от първия работен ден на Комисията – 07.01.2020 г.
Заинтересованите студенти следва предварително да попълнят онлайн заявление-декларация на сайта на Поделение „Социално-битово обслужване“, а при настаняване да носят със себе си снимка – паспортен формат и настанителна заповед, която ще получите от офиса на Комисията.
☃️🎄 Комисия по настаняване в общежитията на СУ ви пожелава весело посрещане на новата 2020 година – бъдете здрави, успешни и щастливи! 🎉🎀☃️🎄