С цел ограничаване на опасността от разпространение на COVID-19 (коронавирус) ВСИЧКИ ЗАЕДНО трябва да спазваме мерките и ограниченията, които ни се поставят, за да запазим здравето си!
❌ Отново ви казваме, че слуха за затваряне на общежитията НЕ Е ВЕРЕН! ОБЩЕЖИТИЯТА НЯМА ДА БЪДАТ ЗАТВРОРЕНИ! ❌
👉 Ако вече сте напуснали общежитието, трябва да предупредите Управителя-домакин на вашия блок чрез И-МЕЙЛ, за да не ви се трупат сметки. След това може да се върнете в стаята, като за периода, в който не сте на общежитие, няма да плащате сметки и картата ви за достъп ще бъде блокирана до края на карантинния период (без карта за достъп нямате право да посещавате общежитието).

! Замразяването на сметките ще обхваща само периода, в който страната е в извънредно положение – 13.03.2020 г.

Всички и-мейли може да намерите тук: КОНТАКТИ

При изпращане на и-мейл, моля задължително посочвайте номера на стаята и двете имена.

👉Ако не се чувствате добре, моля изолирайте се, не контактувайте с хората, не посещавайте места, където се струпват много хора наведнъж.

🙏 Молим ви за разбиране, спазвайте инструкциите, запазете здравето си и това на околните!

Вярвайте, че всичко ще премине леко и ще се върнем към нормалния начин на общуване! В момента на всички ни трябва кураж, сила и самодисциплина, за да премине всичко добре!

Ако имате въпроси и проблеми, обръщайте се към нас!
Офисът на Комисия по настаняване остава затворен до второ нареждане!!!

Касите на Поделение „Социално-битово обслужване“ ще работят във вторник и четвъртък от 10:00 до 14:00.

Преместването от една стая в друга, настаняване на нови студенти се отлага до стартиране на работата на Комисия по настаняване в офиса.

Бъдете здрави, силни и пазете здравето на околните! 🙏

Важни нормативни документи, издадени от Ректора на СУ – проф. дфн Анастас Герджиков, може да откриете на сайта на университета – http://uni-sofia.bg

СУ и COVID-19 специализирана страница