Комисия по настаняване преустановява работа до 29.03.2020 г. в офиса

Във връзка с усложняващата се епидемична обстановка, свързана с разпространението на COVID-19 у нас, Комисия по настаняване преустановява работата в офиса със студенти.
❌ Разпространява се фалшива новина, че трябва всички да напуснат общежитията – ТОВА НЕ Е ВЯРНО. Единствено се ограничава приемането на гости в общежитието и при установяване на такива нарушения ще има санкции.
✅ Комисия по настаняване от понеделник (16.03.2020 г.) ще работи със студентите, като държи онлайн връзка през Фейсбук страницата и на служебния телефон.
❌ Временно се преустановява приема на заявления и молби за настаняване. Специфични молби ще бъдат разглеждани от членовете на Комисия по настаняване в най-кратък срок.

Въпреки преустановената работа на Комисия по настаняване в офиса, ние ще поддържаме непрекъсната връзка със студентите и ще се опитаме да ви улесним максимално.

При всеки изникнал въпрос, моля свържете се с нас по Фейсбук, за да можем да отговорим бързо и адекватно!

Бъдете здрави и се пазете! ✅