Новини във връзка с настаняване

Уважаеми студенти, това е най-актуалната информация, с която разполагаме относно местата за настаняване:

1) Ако има все още НЕнастанили се студенти, налични места има в:
– Медицински университет (информацията относно състоянието на стаите все още важи)
– НМА – дава на Софийски университет 10 места за МОМИЧЕТА
– ВСУ – дава на Софийски университет 15 места за момчета, 15 места за момичета и около 4 апартамента, в които могат да се настанят между 4 и 5 студенти. Състоянието на апартаментите не е толкова добро, но при желание от страна на студентите за ремонт, могат да останат там до края на следването си.

2) Относно местата в Софийски университет – след като приключи първия ремонт в края на м.октомври, най-късно началото на м.ноември, ще ви дадем информация колко налични свободни места има. До тогава все още не можем да върнем студентите, настанени в други ВУЗ-ове, при нас.

3) Относно размяна на стаи, удовлетворение на съжителство и пр. – всякакви размествания ще са възможни след като приключи настаняването на ненастанените студенти. Единствените размествания, които бихме могли да направим до тогава е при наличие на много сериозни проблеми в съжителството. Ако има такива случаи, обърнете се към Комисията чрез подаване на молба (свободен текст) и ще разгледаме вашия проблем.

ПС: Моля, обърнете внимание и на новото ни работно време, за да знаете кога сме на място в офиса.
Оставаме насреща ако имате въпроси, различни от горепосочените. Желаем ви хубав ден!